İÇİMİZ YANIYOR...
ANA SAYFA  »  Etkinlikler  »  İÇİMİZ YANIYOR

İSTATİSTİK DÜNYASI AİLESİ OLARAK “ÜLKEMİN” , “EVLATSIZ KALAN ANNELERİN-BABALARIN” , “BABASIZ KALAN ÇOCUKLARIN” , “EŞLERİNİ KAYBEDEN BACILARIN” BAŞI SAĞOLSUN DİYORUZ…
ALLAH MEKANLARINI CENNET YAPSIN

Şu soğuk günlerde sizin hiç içiniz yandı mı?…Son bir haftada yüzlerce anne-baba-eş-çocuk-kardeşin öyle canı yandı ki anlatılamaz. Yüreklerine kor ateşi düştü, ocakları söndü. Evlat sıcaklığını, baba sıcaklığını, eş sıcaklığını, kardeş sıcaklığını, kardeş sıcaklığını kaybettiler… En önemlisi ise insan sıcaklığı kaybedildi.
Neler oluyor memleketimizde, neler oluyor insanlarımıza, nedir bu öfken nedir paylaşılamayan. Bunu yapanlar ve yaptıranlar, göz yumanlar….sizin de içiniz yansın.
Savaş halinde çarpışarak gelen ölümlerin bile içimizi acıttığı bir dönemde, kahpece yapılan bu saldırıların bir an önce önlenmesi gerekiyor. Daha kaç insanımızın canı yanacak, kaç yuva sönecek…Bizler sadece beddua ederek, kızarak belki küfrederek tepkimizi veriyoruz. Ama Devlet büyüklerimizin artık bir an önce önlemleri arttırarak bu olayları önlemesi gerekiyor. Bizler şu günlerde beddualarla tepki veriyorsak bu olayları yapanlar bilmeli ki ayağa kalktığımızda gereğini yapmadan oturmayacağız. Önce sorumluluğu olanların gereğini yapmasını bekleriz, baktık ki olmuyor bizler de gereğini yaparız.

İşte Atatürk işte Cumhuriyet mucizesi

Bu Yazıyı Paylaş
263 okunma

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?